Pokochaj z nami wodę! Zajęcia rodzic dziecko to idealna płaszczyzna do okazywania miłości dziecku, budowanie więzi i zaufania. Aqua Aerobic ale dorośli niemniej istotni Dzieci są ważne, ale dorośli nie mniej istotni Pokochaj z nami wodę!

Marzenia się spełniają,tylko trzeba je wypływać

            Wyobraźcie sobie niezwykłe miejsce – pełne zaufania, gdzie nie ma lęku i strachu, dzieci budują pewność siebie i uczą się samodzielności, pokonując własne słabości… to miejsce jest pełne WODY!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Basenu Elemelek – Lipnik.

Woda w Elemelku uzdatniana OZONEM

Ozon to istotne uzupełnienie w uzdatnianiu wody w basenach. Zaletą zastosowania ozonu jest fakt, że środowisko do pływania staje się o wiele korzystniejsze, przyjemniejsze i jeszcze bezpieczne 🙂

Wszystko z myślą o naszych małych klientach 🙂

Nasza oferta

omg

Moje 9 miesięcy

Zajęcia dedykowane dla tych maleńkich istotek w brzuszku u mamy, dla samych ciężarnych kobiet – cichych bohaterkach całego zamieszania, którym należy się chwila relaksu ... w wodzie 🙂

start

Dobry start

Zapraszamy na zajęcia dzieci z rodzicami od  4 miesiąca życia do 5 lat, gdzie rodzic jest nauczycielem swojego dziecka, ponieważ wykonuje z nim wszystkie ćwiczenia podążając za wskazówkami Elemelkowego Instruktora. Zajęcia na basenie wspaniale wspierają rozwój ruchowy maluszków dając im szansę na DOBRY START.

pewnosc

Pewność siebie

Wielu rodziców próbowało samemu nauczyć pływać swoje pociechy. Jednak nauka pływania dla dzieci na basenie w grupie pod nadzorem instruktora daje dużo więcej możliwości. Przebywanie wśród swoich rówieśników dzieciom w wieku 5-6 lat dodaje odwagi i buduje PEWNOŚĆ SIEBIE.

umiejetnosci

Nowe umiejętności

dla dzieci w wieku szkolnym. Nic tak nie podnosi pewności siebie jak kolejne sukcesy, nowe nabyte umiejętności. Daje to dziecku poczucie: mogę! potrafię! dam radę! Na tym etapie nauczania uczniowie przechodzą z etapu pływania elementarnego do pływania ukierunkowanego.

solo

Solo-para

Dla bardziej wymagających klientów wychodzimy z ofertą zajęć indywidualnych z instruktorem dla jednego, bądź dwójki dzieci – PARA-SOL’O. Taka nauka skierowana jest nie tylko dla tych co szybko chcą nauczyć się pływać, ale również dla osób, które wymagają większej uwagi w celu nabycia podstawowych odruchów zachowania się w wodzie.

aqua

Aqua Aerobic

Lubisz sport i wodę? A może nigdy wcześnie nie uprawiałaś żadnej aktywności fizycznej? Zajęcia z AQUA AEROBICU poprawiają kondycję i metabolizm, wzmacniają i korygują sylwetkę, działają pozytywnie na poprawę samopoczucia!

dorosli

Doroślaki
do wody

DOROŚLAKI DO WODY! Nieważne czy jesteś pełnym energii czterdziestolatkiem, zapracowanym biznesmenem, czy seniorem chcącym przeżyć drugą młodość 😊 Nigdy nie jest za późno, by rozpocząć naukę pływania!

pomoc

Pomoc
w rehabilitacji

to zestaw ćwiczeń, które można stosować w celu szybszego i efektywniejszego powrotu do sprawności, po przebytych operacjach lub kontuzjach poszczególnych partii ciała. Pomagamy zarówno dorosłym, jak i dzieciom 🙂 

0

Temperatura wody

0

Litrów wody w basenie

0

Liczba pływaków

0

Głębokość basenu